Noví podnikatelé (podnikající fyzické osoby)

Každý pracovní den zahajují podnikání stovky podnikatelů – podnikajících fyzických osob.

Oslovte je první s nabídkou vašich produktů a služeb. Informaci o zahájení jejich podnikání vám zasíláme v průměru 90 minut po jeho zveřejnění v rejstřících.

Rychlost získání kontaktních infomací má v tomto případě klíčový význam. V období bezprostředně po zahájení činnosti noví podnikatelé nakupují automobily a počítače, sjednávají pronájmy, účetní, marketingové, právní, IT a další služby. Několik dnů prodlení a potřeby začínajícího podnikatele pokryje místo vás někdo jiný.

S námi dokážete vaši cílovou skupinu – začínající podnikatele – vždy kontaktovat první. Informační službu si nezávazně vyzkoušejte po dobu 14 dní.

S naší službou získáte aktuální informace o vzniku následujících typech subjektů:

  • Fyzická osoba podnikající podle jiných zákonů, než živnostenského a zákona o zemědělství nezapsaná v obchodním rejstříku
  • Fyzická osoba podnikající podle živnostenského zákona, nezapsaná v obchodním rejstříku

Zároveň získáváte bonus – dva další seznamy podnikatelských subjektů:

  • Zahraniční podnikající osoby
  • Zemědělští podnikatelé, fyzické osoby nezapsané v obchodním rejstříku

Ukázkový datový soubor stahujte zde.

Máte na nás otázky?

Navštivte, prosím, nejprve naši stránku Noví podnikatelé a nové společnosti, otázky a odpovědi. Pokud tam odpověď na svoje otázky nenajdete, kontaktujte nás.

Cena předplatného je 500 Kč měsíčně nebo 5.000 Kč ročně

Cena předplatného včetně nově založených právnických osob je 900 Kč měsíčně nebo 9.000 Kč ročně.

Objednávka informačního servisu Noví podnikatelé

Vyzkoušejte si informační servis Noví podnikatelé ZDARMA

 

Službu využívají

Antonín HampejsPro náš nový projekt jsme potřebovali informace o začínajících drobných podnikatelích. Zakoupili jsme proto službu Noví podnikateléi od AA COMPUTER, s.r.o. Objednal jsem ale také zároveň službu konkurenční. Získal jsem tak i zajímavé porovnání. V rychlosti doručení dat je je služba Noví podnikatelé vždy v předstihu, často o několik dnů. Nižší cena je také důležitá, i když pro nás není natolik zásadní.

Antonín Hampejs, majitel společnosti Data & Computer Services s.r.o.

Garance spokojenosti

 

Nabízím vám garanci spokojenosti s naší informační službou Nové společnosti. Když do 30 dnů od nákupu zjistíte, že Informační službu nechcete nadále využívat, vrátíme vám všechny vaše peníze, které jste nám zaplatili.

V případě ročního předplatného je možné službu rovněž ukončit kdykoli. V průběhu 30 dnů vracíme všechny peníze, později vám vrátíme poměrnou část předplatného.

Ceny služeb

Ing. Leoš Houser, ředitel
AA COMPUTER, s.r.o.