Vybrané reference

Osobní reference našich stálých zákazníků

 

loogo dacs.cz

Správa serverové infrastruktury s operačním systémem Linux

V roce 2008 náš bývalý správce serverové infrastruktury odešel ke konkurenci. Dostali jsme se do velice problematické situace. Na technickou údržbu řešení u našich zákazníků jsme neměli dostatečně kompetentního pracovníka. Na základě osobního doporučení jsme se obrátili na Ing. Leoše Housera ze společnosti AA COMPUTER, s.r.o. Specialisté společnosti AA COMPUTER, s.r.o. všechny aktuální technické problémy v průběhu několika dní vyřešili a infrastrukturu našich zákazníků převzali do správy. A nejen to. V průběhu další spolupráce v následujícícdacs_hampejsh letech pozvedli naše technická řešení z hlediska bezpečnosti i stability na vyšší úroveň. Díky spolupráci s Ing. Leošem Houserem ze společností AA COMPUTER, s.r.o. došlo k rozšíření našich služeb a celkovému nárůstu spokojenosti našich koncových zákazníků.

                                  Antonín Hampejs, ředitel Data & Computer Services, s.r.o.

 

 

Logo Krajská knihovna Karlovy Vary

Realizace připojení k federaci eduID pomocí Sibboleth IDP

Přihlašování prostřednictvím federace vzdělávacích institucí eduID pro návštěvníky naší knihovny, s využitím stávajících přístupových údajů se stalo nezbytností. Bylo třeba autentizovat návštěvníky do federace pomocí přístupových údajů uložených v našem knihovním systému Aleph, ideálně pomocí Shibboleth IDP. Pro tento technicky náročný úkol byla ve výběrovém řízení vybrána společnost AA COMPUTER, s.r.o. Z mého pohledu pohledu zákazníka to byl šťastný krok. I přes velice krátký čas na realizaci byla zakázka dokončena včas a pro nás bez problémů. Společnost AA COMPUTER, s.r.o. pro řešení obdobných úkolů mohu jen vřele doporučit.

Jaroslava Zieglerová, vedoucí IT, Krajská knihovna Karlovy Vary

 

 

3zs-ostro-logoJiž od roku 2005 nám Ing. Houser poskytuje 2. úroveň podpory pro naše servery s operačním systémem Linux. Vždy nám dokázal pomoci. Vyřešil i opravdu nepříjemné problémy, které v průběhu času vznikly.  V průběhu let si získal proto naši plnou důvěru. Také proto jsme vybrali v 1/2015 řešení virtuální infrastruktury na platformě KVM společnosti AA COMPUTER, s.r.o., i když se v té době jednalo o pilotní projekt. Získali jsme stabilní a flexibilní virtualizační platformu za bezkonkurenčně nzkou cenu. Jsem s tímto řešením i dosavadní spoluprací velice spokojený. Ing. Housera ze společnosti AA COMPUTER, s.r.o. vám mohu v odborné i lidské rovině jenom doporučit.

                               Mgr. Luděk Petráň, učitel a správce počítavé sítě, ZŠ Májová, Ostrov

 

Logo creanet.czPo mnoha letech bojů s různými webovými hostingy jsem se rozhodl, že je pro naši společnost již nezbytné mít vlastní server. Nutné to bylo zejména pro naše eshopy. Po konzultaci s Ing. Houserem jme vybrali vhodný server a následně provedli úspěšnou migraci mnoha desítek webových prezentací včetně eshopů. Celé řešení Ing. Houser završil přípravou zálohování na cloud, a to vše s opravdu minimálními náklady.  Se spoluprací jsem velice spokojen, pro správů serverů s operačním systémem Linux mohu Ing. Leoše Housera jen doporučit.

                                                                  Patrik Berný, majitel společnosti Creanet s.r.o.

 

Logo WILO

Logo cd-telematikalogo skoda Logo gbenedictLogo Nakladatelstvi ForumLogo slszlutice.cz