Linux Mail Server

Popis předplacené služby Linux Mail Server

Linux Mail Server je předplacená služba, která zahrnuje spravovanou instalaci operačního systému Linux. Server je navržen takovým způsobem, aby byl vysoce odolný proti neautorizovaným přístupům a útokům.

Základem řešení je distribuce Debian a poštovní systém Postfix. Pro ukládání dat potřebných pro provoz poštovního systému je používána databáze MySQL s administrátorským rozhraním PostfixAdmin.

Pro přístup k poštovním schránkám lze použít protokoly POP3 a IMAP, včetně zabezpečených variant těchto služeb nebo pomocí webového rozhraní. Plná podpora zabezpečeného přístupu k datům je samozřejmostí.

 • První linií ochrany je nastavený Greylisting
 • Dále je poštovní systém chráněn před útoky na uživatele antivirovým systémem ClamAV
 • Nakonec je prováděna kontrola spamu antispamovým řešením SpamAssassin

Podmínky služby Linux Mail Server

Cena je zcela nezávislá na počtu domén nebo poštovních schránek, které budete na serveru provozovat. Můžete mít stovky domén a tisíce emailových schránek. Jediným vašim omezením je reálný výkon serveru. Vyberte si z následujících cenových programů:

 1. MAIL MINI VIRTUAL SERVER – 1 vlákno, 2 GB RAM, 30 GB diskového prostoru – 2.000 Kč/měsíc, doporučeno pro provoz do 10 domén a 100 poštovních schránek nebo poštovních aliasů
 2. MAIL OPTIMAL VIRTUAL SERVER – 2 vlákna, 4 GB RAM, 60 GB diskového prostoru – 2.500 Kč/měsíc, doporučeno pro provoz do 25 domén a 250 poštovních schránek nebo poštovních aliasů
 3. MAIL TOP VIRTUAL SERVER – 3 vlákna, 8 GB RAM, 120 diskového prostoru – 3.000 Kč/měsíc, doporučeno pro provoz do 50 domén a 500 poštovních schránek nebo poštovních aliasů
 4. MAIL SMALL SERVER – 4 jádrový procesor, 8 vláken, 8 GB RAM, 2x disk 500 GB (RAID 1) – 4.500 Kč/měsíc, doporučená varianta z hlediska poměru ceny a výkonu. Doporučeno pro provoz do 100 domén a 1.000 poštovních schránek nebo poštovních aliasů
 5. MAIL BIG SERVER – 2 x 6 jádrový procesor, 24 vláken, 32 GB RAM, 2x disk 500 GB (RAID 1) + 6 x disk 2 TB (v RAID 10, s reálnou kapacitou 6 TB) – 6.500 Kč/měsíc, doporučeno pro provoz více než 100 domén, do 5.000 poštovních schránek nebo poštovních aliasů. Vhodné řešení při požadavku na ukládání velkého objemu pošty na serveru.
 6. MAIL CUSTOM SERVER – nad rámec výše uvedených variant. Řešeno pomocí instalace na vysoce výkonný fyzický server případně na serverový cluster pro zajištění vysoké dostupnosti. Řešení lze také umístit na plnohodnotný IaaS cloud jako distribuované a škálovatelné řešení na variabilním počtu instancí. Pro přípravu nabídky nás kontaktujte prostřednictvím objednávkového formuláře. Bude zde nezbytná předběžná analýza vašich potřeb a požadavků. (Pro naše zákazníky ji provedeme zdarma.)

[otw_is sidebar=otw-sidebar-5]

Výše uvedená doporučení počtu domén a schránek vychází z našich reálných zkušeností. Doporučujeme vám také počítat s postupným nárůstem potřebného prostoru a v menší míře také potřebného výpočetního výkonu.

Jaké služby máte v ceně programů?

 • Pohodlnou správu vašich domén, emailů a poštovních aliasů z webového rozhraní
 • Zabezpečení, správu a aktualizace serveru plně v naší režii
 • Správu serveru špičkovými administrátory
 • Přechod na vyšší cenový program zcela zdarma
 • Podporu při správě vašich domén (směrovaných na server)
 • Telefonickou a emailovou podpora 5 x 9
 • Automatizovaná záloha celého serveru na náš cloud 1x týdně (do jiné lokality)
 • Při ztrátě dat serveru vlivem selhání hardware obnovení z nejnovější zálohy zdarma
 • Přednostní řešení vašich problémů před zákazníky bez maintenance

Služby poskytované za příplatek

Zákazníci, kteří využívají naše služby formou předplacené služby, mají nárok na slevu 50 % ze standardních ceny našich služeb. V případě provádění prací na základě písemné objednávky, a následné fakturace na slevu ve výši 40 %. Pro úplný přehled o cenách našich služeb se registrujte pro přístup ke kompletnímu ceníku.

 • Automatizovaná záloha uživatelských dat na náš cloud 1x denně (do jiné lokality)
 • Práce nad rámec maintenance se slevou 50% ze standardní ceny prací
 • Práce v mimopracovní dobu, čas vyžádaný klientem bez příplatku
 • Změny konfigurace serveru na základě požadavků zákazníka
 • Nastavení vyšší frekvence zálohování než 1x denně

Zřízení a provoz služby

Po zaplacení vratné zálohy ve výši 3.000 Kč a vybraného cenového programu za 1. měsíc provozu bude služba zřízena do 2 pracovních dnů.

Služba je nabízena za výše uvedených podmínek s tím, že bude využívána po dobu minimálně 24 měsíců. Zákazník čerpá všechny výše uvedené výhody včetně slev na naše služby. Pokud nemá zákazník dostatečný kredit v okamžiku, kdy začíná další placené období, služba bude pozastavena. Pokud nebude do 15 dnů služba obnovena (zaplacena) , služba bude ukončena. V případě, že k ukončení dojde dříve, než po 24 měsících jejího trvání, vratná záloha propadá. Po 24 měsících vám tuto zálohu vrátíme v plné výši. Ukončit čerpání služby můžete poté bez jakékoli omezení kdykoli.

Je zakázáno

 • Používat server k šíření obsahu, který je v rozporu se zákony České republiky
 • Používat server k činnosti, která je v rozporu se zákony České republiky
 • Používat server k hromadným rozesílkám zpráv elektronické pošty

V případě porušení výše uvedených podmínek může být služba neprodleně zrušena bez náhrady. Tím není dotčeno právo společnosti AA COMPUTER, s.r.o. na úhradu všech vzniklých, přímých i nepřímých škod.

Pokud máte jakékoli dotazy, kontaktujte nás e-mailem nebo využijte kontaktní formulář v pravé části naší prezentace.

Pokud si chcete službu chcete službu bezplatně vyzkoušet, objednejte si DEMO Mail server ZDARMA (na dobu 30 dní).