O nás

Společnost AA COMPUTER, s.r.o. vznikla v roce 2005. Od samého počátku našeho Správa a Linuxpůsobení poskytujeme našim zákazníkům nízkonákladová řešení v oblasti informačních technologií. Naše zaměření na Linux a otevřený software nám tento úkol velice usnadńuje.

Nabízíme řešení s nízkými náklady na jeho vlastnictví, ale bez jakéhokoli kompromisu ve funkcionalitě, dostupnosti a bezpečnosti.

Běžnými lokalitami naší působnosti jsou Karlovy Vary, Plzeň, Praha a jejich okolí. V jiné lokalitě pracujeme pouze po předchozí dohodě. Osobní přítomnost administrátorů v konkrétním místě však v současnosti již ztrácí na významu. Výjimkou je pouze fáze nasazování on-premise řešení.

Pro námi spravované virtuální servery, cloudové instance a dedikované servery je místo fyzické přítomnosti administrátora již zcela nepodstatné.

Našim sloganem je

Otevíráme vám nové obzory

Je odrazem naší snahy pomoci vám s nasazením Linuxu a svobodného software, a tím i k úsporám nákladů  na informační technologie. Důsledkem bude zlepšení vaší konkurenceschopnosti a pozice na trhu.

Podporujemestartup man

začínající podnikatele. Ty bude jistě zajímat náš Projekt STARTUP, který má za cíl pomoci vám v oblasti informačních technologií vybudovat pevný základ podniku. Bližší informace najdete na stránce projektu.

Nevýdělečné a charitativní projekty

podporujeme i zcela bezplatně, pokud nás svým zacílením zaujmou.