Nové společnosti (právnické osoby)

Každý pracovní den vznikají stovky nových společností – právnických osob. Jsou to například společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti nebo evropské společnosti.

Oslovte tyto společnosti jako první s nabídkou vašich produktů a služeb. Informaci o založení společností zasíláme v průměru 90 minut od jejich zveřejnění v rejstřících.

Rychlost získání kontaktních informací má v tomto případě klíčový význam. V období bezprostředně po založení společnosti majitelé, mimo jiné, nakupují automobily a počítače, sjednávají pronájmy, účetní, marketingové, právní, IT, a další služby. Stačí několik dnů prodlení a potřeby nově vzniklé společnosti pokryje místo vás někdo jiný.

Velmi silnou stránkou této služby je unikátní čtyř faktorová detekce ready made společností. Zaručuje vysokou přesnost jejich rozpoznání a tím vám šetří nemalé finanční prostředky. Nemá smysl snažit se kontaktovat majitele nebo jednatele těchto společností s nabídkou určenou pro začínající podnikatele.

Informační službu Nové společnosti si nezávazně vyzkoušejte po dobu 14 dnů ZDARMA.

Získáte okamžitě informace o vzniku následujících typech subjektů:

 • Akciová společnost
 • Společnost s ručením omezeným
 • Evropská společnost
 • Družstvo
 • Odštěpný závod zahraniční právnické osoby
 • Organizační jednotka odborové organizace a organizace zaměstnavatelů
 • Spolek
 • Pobočný spolek
 • Příspěvková organizace
 • Společenství vlastníků jednotek
 • Ústav

Ukázkový soubor stahujte zde.

Máte otázky?

Navštivte, prosím, nejprve naši stránku Noví podnikatelé a nové společnosti, otázky a odpovědi. Pokud tam odpověď nenajdete, kontaktujte nás.

Cena předplatného je 600 Kč měsíčně nebo 6.000 Kč ročně

Cena předplatného ve variantě KOMPLET (včetně nových podnikajících fyzických osob) je 900 Kč měsíčně nebo 9.000 Kč ročně.

Objednávka informačního servisu Nové společnosti

Objednejte si informační servis Nové společnosti na zkoušku ZDARMA.

 

Službu využívají

Antonín HampejsPro náš nový projekt Poskytování účetních služeb je součástí marketingového mixu kontaktáž nově vzniklých akciových společnosti a společností s ručením omezeným. Pro tuto potřebu jsme potřebovali informace o nově založených společností. Důležitá je zejména rychlost předání těchto informací. Zakoupili jsme proto službu Nové společnosti od AA COMPUTER, s.r.o. A i když s p. Houserem mám dlouhodobě velmi dobrou zkušenost, věděl jsem také, že tato služba je zcela nové. Objednal jsem proto zároveň službu konkurenční. Získal jsem tak i zajímavé porovnání. V rychlosti doručení dat je je služba Nové společnosti vždy v předstihu, často o několik dnů. A množství společností označených jako před registrované je násobně  vyšší, než u konkurenčního řešení. O výhodnější ceně služby ani nemluvě. Nejsem proto vůbec na pochybách, jakou službu prodloužíme a budeme nadále využívat. Nové společnosti od AA COMPUTER, s.r.o.

Antonín Hampejs, majitel společnosti Data & Computer Services s.r.o.

Garance spokojenosti

Nabízím vám garanci spokojenosti s naší informační službou Nové společnosti. Pokud do 30 dnů od nákupu zjistíte, že Informační službu nechcete nadále využívat, vrátíme vám všechny vaše peníze, které jste nám zaplatili.

V případě ročního předplatného je možné službu rovněž ukončit kdykoli. V průběhu 30 dnů vracíme všechny peníze, později vám vrátíme poměrnou část předplatného.

Ceny služeb

Ing. Leoš Houser, ředitel
AA COMPUTER, s.r.o.