Linux Server

Linux Web Server

Připravíme pro vás kompletní instalaci webového serveru, a to včetně pokročilého zabezpečení serveru. Nastavíme podporu pro spolupráci s databází MySQL (nebo PostgeSQL) a podporu pro skriptování v PHP. Po dohodě nastavíme i další rozšíření. Připravíme certifikáty pro zabezpečené webové rozhraní. Celé řešení je postaveno výhradně na otevřeném software.

Linux poštovní server

Připravíme pro vás kompletní instalaci a zabezpečení poštovního serveru. Běžnou součástí je konfigurace bezpečeného webového rozhraní pro správu domén, e-mailových adres, aliasů i přístupu k poštovním schránkám. Dále přístup k poštovnímu serveru prostřednictvím služeb SMTP, POP3 a IMAP včetně zabezpečených variant. Samozřejmostí je nastavení greylistingu, antivirové a antispamové ochrany. Celé řešení je postaveno výhradně na otevřeném software.

Nabídku Linux poštovního serveru najdete pod tímto odkazem.

Linux Active Directory Server

Nabízíme nasazení Active Directory Serveru na otevřené platformě operačního systému Linux a software Samba. Předáme vám kompletní, plně funkční řešení s definovanými bezpečnostními politikami připravenými podle požadavků vašeho operačního prostředí. Plná interoperabilita s Active Directory Serverem společnosti Microsoft © zajištěna. Je možné toto řešení využít i jako hlavní nebo záložní Active Directory Server.

Nabídku Linux Active Directory Serveru pro vás připravujeme.

Linux Firewall Server

Nainstalujeme a nastavíme podle vašich potřeb plnohodnotný firewall, založený výhradně na svobodném software. Za své peníze dostanete funkční řešení, nikoliv krabici se software. Toto řešení splní prakticky všechny vaše požadavky na zabezpečení internetového připojení a sledování a řízení provozu. Rozšiřujícími možnostmi je kontrola provozu na firewallu antivirovou  a antispamovou ochranou s možností výběru svobodného nebo i komerčního antiviru. Dále je to plnohodnotné řízení provozu na úrovni služeb i omezování datového toku na úrovni klientských stanic (shaping), bezpečnostní politiky pro klientské stanice na úrovni IP nebo MAC adres, aj.

Nabídku Linux Firewall Serveru pro vás připravujeme.

Linux VPN Server (Virtual Private Network)

Nabízíme vám řešení vašich potřeb VPN (virtuální privátní sítě) na základě svobodného software. Jedná se o vysoce ekonomické řešení. Cena za realizaci je cca 20 – 50% nejlevnějších komerčních řešení. Toto řešení je nezávislé na operačním systému, je možno použít Linux i moderní verze MS Windows.

Nabídku Linux VPN Serveru pro vás připravujeme.

Linux PBX Server

Připravíme pro vás řešení pobočkové ústředny (PBX) s využitím open source software Asterisk. Tato PBX běžící na platformě operačního systému Linux, poskytuje veškeré vlastnosti, které od ní očekáváte. Podporuje dnes již standardní signalizační protokoly, z nichž jsou nejznámější SIP a H.323. Funkcionalita a flexibilita výborná, pro uživatelská nastavení je použito intuitivní webové rozhraní. Toto řešení je využitelné například pro call centra nebo společnosti střední velikosti.

Nabídku Linux PBX Serveru pro vás připravujeme.

Linux Server pro školy

obsahuje instalaci OS Linux na server a jeho prostřednictvím poskytování všech potřebných síťových služeb. Klientské stanice jsou rekonfigurovány pro nové prostředí. Pro toto řešení je použit výhradně svobodný software. To je hlavním důvodem, proč můžeme nabídnout bezkonkurenční cenu za toto řešení. Pokud nemáte interního administrátora, dokážeme pokrýt i kompletní outsourcing správy školní počítačové síte.

Kontaktujte nás a nezávazně si ověřte, že naše řešení jsou vhodná i pro vaše potřeby a požadavky.