Projekt STARTUP

 Váš startupO projektu STARTUP

Jste na začátku vašeho podnikání? Rozjíždíte nový projekt? Potom je náš nový projekt STARTUP určen právě pro vás.

Projekt STARTUP připravujeme ve spolupráci s našimi partnery, protože jeho rozsah převyšuje možnosti naší společnosti. Stejně jako informační technologie svým rozsahem převyšují naše know-how. Není možné být odborníkem na všechno v tak rozsáhlé oblasti. My se specializujeme na Linux, virtualizaci a cloud computing.

V rámci tohoto projektu pro vás zajistíme spolupráci i našich patnerů, kteří se specializují na další oblasti informačních technologií, které můžete potřebovat.

Projekt jsme zahájili se začátkem roku 2014.

Je určen začínajícím podnikatelům, kteří potřebují dát pevnou oporu svému novému podniku pomocí informačních technologií a zároveň mají nedostatek financí.

Pomůžeme vám vybudovat vaše podnikání tím, že pro jeho začátky vám navrhneme nízkonákladová řešení z oblasti informačních technologií. Ovoce nízkonákladových řešení můžete sklízet řadu let. Kupovat drahá řešení můžete, až bude váš podnik vydělávat, pokud budete ještě chtít.
Pomůžeme vám vybudovat základy vašeho podnikání

Podpoříme vás také tím, že zpočátku budete mít naše služby zcela zdarma. Jak bude vaše  podnikání růst a vaše příjmy porostou, postupně začnete i nám za naše služby platit. Vy i my ale budeme spokojeni. Vy získáte spolehlivé dodavatele IT služeb, kteří jsou zainteresováni na růstu vašeho podnikání a ne na fakturované částce, kterou získají tento měsíc. My získáme perspektivního zákazníka.

Vaše podnikání poroste, my budeme na jeho budování spolupracovat, poznáme se osobně a získáme šanci vybudovat vzájemnou důvěru. Důvěru, která je naprosto nezbytná pro dlouhodobou spolupráci.

Pokud máte zájem o další informace a rádi byste byli zařazení do programu STARTUP, vylňte formulář v pravé části dole.

Pokud máte zájem se zúčastnit projektu STARTUP jako naši partneři, kontaktujte nás zde nebo použijte následující formulář.

 

Chci být zařazen do projektu STARTUP